City Of Bones ~ Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cassandra Clare - Pokoli Szerkezetek és A Végzet ereklyéi c. könyvsorozatai alapján készült szerepjátékos oldal.
~ Nem ragaszkodunk a történethez! ~
- Szabad a játék, nincsenek korlátok! -
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Gyors linkek
__________
szabályzat
__________
világleírás
__________
et minta
__________
ava foglaló
__________
cannon 1
__________
cannon 2
__________
keresettek
__________

Időjárás
Karakterlap minta A1_2013_12_15_rllxax5yx2
havazás és hűvös idő
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Lost Girl FRPG
Karakterlap minta EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:34 am by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Karakterlap minta EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:45 pm by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Karakterlap minta EmptyKedd Jún. 10, 2014 3:40 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Karakterlap minta EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:19 am by Vendég

» Love Bites
Karakterlap minta EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:39 pm by Vendég

» Magic Wars
Karakterlap minta EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 11:03 am by Vendég

» Trouble Life
Karakterlap minta EmptyVas. Feb. 09, 2014 9:33 pm by Vendég

» Teen Wolf
Karakterlap minta EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:33 pm by Magnus Bane

» Latet ~ the town which you'll never find
Karakterlap minta EmptyVas. Feb. 09, 2014 4:30 pm by Vendég

Chat-box
Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: clary1989

Jelenleg összesen 437 hozzászólás olvasható. in 361 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Kedd Dec. 17, 2013 8:23 pm-kor volt itt.

 

 Karakterlap minta

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 25
Regisztrált : 2013. Sep. 14.

Karakterlap minta Empty
TémanyitásTárgy: Karakterlap minta   Karakterlap minta EmptyKedd Szept. 24, 2013 10:14 am



KERESZTNÉV VEZETÉKNÉV


TELJES NÉV: ide írd
KOR: ide írd
NEM: nő/férfi
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: ide írd
CSOPORT: Ember/Árnyvadász/Vámpír/Boszorkánymester/Várfarkas/Tündér
5 DOLOG AMIT SZERETEK:  ide írd
5 DOLOG AMIT UTÁLOK: ide írd

ILYEN VAGYOK: itt rólad szeretnénk egy kicsit megtudni, külső, belső tulajdonságok. hogy öltözködsz, mi a kedvenc színed és még több ilyen érdekességet csak rólad.

AZ ÉN KIS TÖRTÉNETEM: ide jöhet egy előtörténet vagy egy meghatározó nap, pillanat az életedből. nincs megszabva, hogy mennyit kell írni,. de azért ismerjünk meg belőle. erre a részre figyelj oda a legjobban.
hajrá!

PLAY BY: avatar alanyod neve, aki a képeden szerepel


Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Wire+One' rel='stylesheet' type='text/css'>
<center><div style="background-color:#FFEFD5; padding:10px 5px 0px 5px; width:490px; font-size:42px; font-family:wire one; letter-spacing:-1.5px;"><br>KERESZTNÉV [color=#778899]★[/color] VEZETÉKNÉV <br><br></div>
<table style="background-color:#f0f0f0; width:500px; padding:5px; -moz-border-radius:0px 0px 10px 100px; -webkit-border-radius:0px 0px 10px 100px;"><tr><td><div style="width:200px; height:300px; background:url('http://files.kepfeltoltes0.webnode.hu/200000855-dfa90e0a20/city_of_bones_by_thedreambelow-d5mug03.jpg') center; -moz-border-radius:0px 0px 0px 100px; -webkit-border-radius:0px 0px 0px 100px;"></div></td><td><div style="width:250px; height:300px; border-left:10px solid #778899;border-right:20px solid #FFFFFF; -moz-border-radius:0px 10px 10px 0px; -webkit-border-radius:0px 10px 10px 0px;"><div style="width:240px; height:275px; padding:5px; overflow:auto; font-size:9px; font-family:arial; text-align:justify; text-transform:none;">[b]TELJES NÉV[/b]: ide írd
[b]KOR:[/b] ide írd
[b]NEM:[/b] nő/férfi
[b]SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:[/b] ide írd
[b]CSOPORT:[/b] Ember/Árnyvadász/Vámpír/Boszorkánymester/Várfarkas/Tündér
[b]5 DOLOG AMIT SZERETEK:[/b]  ide írd
[b]5 DOLOG AMIT UTÁLOK:[/b] ide írd

[b]ILYEN VAGYOK:[/b] itt rólad szeretnénk egy kicsit megtudni, külső, belső tulajdonságok. hogy öltözködsz, mi a kedvenc színed és még több ilyen érdekességet csak rólad.

[b]AZ ÉN KIS TÖRTÉNETEM: [/b]ide jöhet egy előtörténet vagy egy meghatározó nap, pillanat az életedből. nincs megszabva, hogy mennyit kell írni,. de azért ismerjünk meg belőle. erre a részre figyelj oda a legjobban.
hajrá!

[b]PLAY BY:[/b] avatar alanyod neve, aki a képeden szerepel
</tr></table>


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 12, 2013 10:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://cityofbones.hungarianforum.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 25
Regisztrált : 2013. Sep. 14.

Karakterlap minta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlap minta   Karakterlap minta EmptyKedd Szept. 24, 2013 4:41 pm




[kor: a zárójelet és a benne lévő szöveg helyére írd!]
[pb: a zárójelet és a benne lévő szöveg helyére írd!]
[csoport zárójelet és a benne lévő szöveg helyére írd!]
▸ KERESZTNÉV KÖZÉPSŐNÉV VEZETÉKNÉV ◂
NEM: nő/férfi

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: ide írd


5 DOLOG AMIT SZERETEK:  ide írd

5 DOLOG AMIT UTÁLOK: ide írd


ILYEN VAGYOK: itt rólad szeretnénk egy kicsit megtudni, külső, belső tulajdonságok. hogy öltözködsz, mi a kedvenc színed és még több ilyen érdekességet csak rólad.



AZ ÉN KIS TÖRTÉNETEM: ide jöhet egy előtörténet vagy egy meghatározó nap, pillanat az életedből. nincs megszabva, hogy mennyit kell írni,. de azért ismerjünk meg belőle. erre a részre figyelj oda a legjobban.
hajrá!





Kód:
<style type="text/css">.alltoowell { width: 180px; height: 24px; position: relative; left: 10; line-height: 24px; background-color: white; text-align: center; font-family: arial; text-transform: uppercase; letter-spacing: 1px; font-size: 7px; color: #111; }.irememberit { opacity: 0; -webkit-transition: opacity .6s ease-in-out; -moz-transition: opacity .6s ease-in-out; -o-transition: opacity .6s ease-in-out;}.irememberit:hover { opacity: 1; -webkit-transition: opacity .6s ease-in-out; -moz-transition: opacity .6s ease-in-out; -o-transition: opacity .6s ease-in-out;}</style>
<center><div style="width: 465px; height: 203px; padding: 15px; background-color: white; "><table><td><div style="width: 200px; height: 200px; background-image: url(http://files.kepfeltoltes0.webnode.hu/200000857-cd278ce1fa/260504_galeria_a_vegzet_ereklyei_csontvaros__12_.jpg);"><div class="irememberit">
<div style="height: 55px;"></div><div class="alltoowell">[kor: a zárójelet és a benne lévő szöveg helyére írd!]</div><div style="height: 10px;"></div><div class="alltoowell">[pb: a zárójelet és a benne lévő szöveg helyére írd!]</div><div style="height: 10px;"></div><div class="alltoowell">[csoport zárójelet és a benne lévő szöveg helyére írd!]</div><div style="height: 55px;"></div></div></div></div></td>
<td><div style="width: 260px; height: 30px; font-family: cambria; font-style: italic; text-transform: lowercase; text-align: center; line-height: 30px; font-size: 10px; letter-spacing: 3px; text-shadow: 1px 1px #eee; color: #111;">▸ KERESZTNÉV KÖZÉPSŐNÉV VEZETÉKNÉV ◂</div><div style="width: 240px; height: 150px; padding: 10px;"><div style="width: 235px; height: 150px; overflow: auto; padding-right: 10px; text-align: justify; font-family: cambria; font-size: 9px; line-height: 150%;">[b]NEM:[/b] nő/férfi

[b]SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:[/b] ide írd


[b]5 DOLOG AMIT SZERETEK:[/b]  ide írd

[b]5 DOLOG AMIT UTÁLOK:[/b] ide írd


[b]ILYEN VAGYOK:[/b] itt rólad szeretnénk egy kicsit megtudni, külső, belső tulajdonságok. hogy öltözködsz, mi a kedvenc színed és még több ilyen érdekességet csak rólad.



[b]AZ ÉN KIS TÖRTÉNETEM: [/b]ide jöhet egy előtörténet vagy egy meghatározó nap, pillanat az életedből. nincs megszabva, hogy mennyit kell írni,. de azért ismerjünk meg belőle. erre a részre figyelj oda a legjobban.
hajrá! </div></div></td></table></div>
</center>
Vissza az elejére Go down
https://cityofbones.hungarianforum.net
 
Karakterlap minta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City Of Bones ~ Szerepjáték :: Karakteralkotás :: Karakteralkotáshoz-
Ugrás: